O NÁS

Sme lídrami na trhu s dodávkou a montážou odvetraných fasád. O kvalite a špičkovom prevedení našich služieb hovoria predošlé realizácie a 6 ročné skúsenosti s významnými projektami.

Riadime sa firemnou filozofiou, ktorá je postavená na 3 pilieroch:

KVALITA
ODBORNOSŤ
SPOĽAHLIVOSŤ

Týmto trom kritériám podriaďujeme všetky služby a sú našou neodmysliteľnou súčasťou. Odmenou je pre nás spokojnosť klienta a precízne odvedená práca.

KVALITA

Pracujeme len s vysokokvalitnými produktami. Pri všetkých použitých materiáloch máme istotu, že odolajú aj náporom času a poskytnú vám vysokú návratnosť vašej investície. Rovnako dbáme aj na kvalitu pri zameraní a montáži, aby bolo finálne prevedenie maximálne estetické a funkčné.

ODBORNOSŤ

Odvetraná fasáda je skvelým technologickým riešením, ktoré si však udrží svoje kvality len ak bude zrealizované odborne. Sme preto dostatočne kvalifikovaní, skúsení a overení praxou, aby sme vám mohli poskytnúť efektívny návrh projektu, presné zameranie a kvalitne odvedenú montáž.

SPOĽAHLIVOSŤ

Môžete sa spoľahnúť na našu precíznosť. Budeme vám k dispozícii pred, počas aj po realizácii projektu. Vypočujeme si vaše požiadavky, poradíme vám s výberom správnych materiálov a zrealizujeme optimálne riešenie, ktoré bude spĺňať všetky vaše technologické aj dizajnové kritériá.

CHCETE SA

DOZVEDIEŤ VIAC?

MÁTE OTÁZKY?

Návrat hore
Scroll to Top